18 maja po raz drugi w Rybniku odbędzie się Szkoła Gospodarki Cyfrowej Lokalnie. Praktyczne warsztaty prowadzone przez ekspertów Izby Gospodarki Elektronicznej skierowane są do lokalnych przedsiębiorców z Rybnika oraz okolicznych miast i mają służyć podniesieniu poziomu wiedzy cyfrowej i praktycznych umiejętności. Udział w warsztatach pozwala zapoznać się z najnowszymi trendami i analizami oraz praktycznie z usługami i narzędziami internetowymi, których wdrożenie w swojej firmie daje gwarancje taniej i skutecznej promocji.
W ramach najbliższych warsztatów praktyczną wiedzą i doświadczeniem z uczestnikami podzielą się:
- Łukasz Ściseł z SaveCart, który opowie o Marketing automation jako narzędziu idealnym czy tylko złudzeniu?
- Piotr Sysak z SMSAPI pokaże jak od A do Z przeprowadzić skuteczną kampanię - od budowania bazy po analizę wyników,
- Tomasz Wieczorek z ArtGroup odpowie na pytanie czy w rozwiązaniach technologicznych jest miejsce na emocje?
Część zajęć ma charakter praktyczny stąd uczestnicy będą mogli pod okiem specjalistów na swoich komputerach poćwiczyć i wdrożyć ciekawe rozwiązania krok po kroku. Udział w Szkole Gospodarki Cyfrowej Lokalnie jest bezpłatny. Ilość miejsc jest ograniczona, a decyduje kolejność zgłoszeń. Głównym Partnerem wydarzenia jest Miasto Rybnik oraz Przelewy24. Projekt Polska Regionalna Gospodarka Cyfrowa #PRGC realizowany jest pod patronatem Ministerstwa Rozwoju oraz Prezydenta Miasta Rybnika Piotra Kuczery we współpracy z Wydziałem Biznesu, Finansów i Administracji Uniwersytetu Ekonomicznego w Katowicach.
Szczegółowe informacje na temat warsztatów Szkoły Gospodarki Cyfrowej w Rybniku 18 maja oraz formularz rejestracyjny znajdziecie Państwo na stronie wydarzenia: https://prgc.pl/szkola-gospodarki-cyfrowej-rybnik-1805.
Polska Regionalna Gospodarka Cyfrowa to projekt Izby Gospodarki Elektronicznej uruchomiony w styczniu 2017 w ramach lokalnych aktywności e-Izby. Eksperci e-Izby dzielą się swoją wiedzą, umiejętnościami i prezentują dostępne na rynku narzędzia i usługi podczas organizowanych konferencji, warsztatów i innych wydarzeń realizowanych lokalnie m.in. w Rybniku, Katowicach, Tarnowie, Częstochowie, Wrocławiu, Poznaniu oraz Białymstoku. Obok organizowanych eventów e-Izba otwiera także oddziały regionalne. Od lutego 2017 funkcjonuje już Oddział Śląski z siedzibą w Rybniku, a od kwietnia br. uruchamiamy Oddział Małopolski z siedzibą w Krakowie oraz filię e-Izby w Tarnowie. W następnych kwartałach planowane jest uruchamianie kolejnych oddziałów regionalnych e-Izby, które w praktyce służą lokalnemu biznesowi oraz samorządom terytorialnym wsparciem w procesach cyfryzacji na wielu płaszczyznach. "